Priemyselná výroba
Ľuboslav Mišenko
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Obec
- Šarišské Dravce
- Od roku
- 2004
- IČO
- 40 874 486
Ľuboslav Mišenko
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 082 73 Šarišské Dravce
- Na trhu od
- 20. augusta 2004
- IČO
- 40 874 486
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Podnikanie v číslach
- 22
- rokov na trhu
- 2004
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ľuboslav Mišenko
Ľuboslav Mišenko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Šarišské Dravce. Podniká od 20. augusta 2004.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ľuboslav Mišenko
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 874 486
- Dátum vzniku
- 20. augusta 2004
- Miesto podnikania
- 082 73 Šarišské Dravce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prešov, vložka č. 751-16802
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ľuboslav Mišenko zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ľuboslav Mišenko?
Miesto podnikania je v obci 082 73 Šarišské Dravce.
Čím sa Ľuboslav Mišenko zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.
Aké je IČO – Ľuboslav Mišenko?
IČO je 40 874 486.
Odkedy podniká Ľuboslav Mišenko?
Podnikanie začalo 20. augusta 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.